Prowadzenie Twitter’a

Prowadzenie Twittera- tweetuj, aby Świat o Tobie usłyszał

Prowadzenie Twittera to jeszcze stosunkowo niszowa sprawa w Polsce, jednakże największe firmy, czy popularne osoby znajdują się i są aktywne właśnie na Twitterze. Wielu odbiorców chce poznać najświeższe wiadomości z kraju i Świata, a także opinie ekspertów szukając ich na Twitterze. Warto istnieć i publikować ciekawostki branżowe, a także prezentować swoją firmę z jak najlepszej strony właśnie na Twitterze.

  • założymy Twój profil lub zaktualizujemy już istniejący
  • wprowadzimy szczegółowe informacje i opis firmy
  • zaktualizujemy avatar, zdjęcie w tle
  • zaproponujemy pakiet działań, który najlepiej sprawdzi się w przypadku Twojej działalności
  • zaprezentujemy Twoje produkty i usługi, by lepiej przyciągały wzrok
  • stworzymy kreatywne posty, aby pozostać w stałym kontakcie z klientem
  • przeanalizujemy grupę docelową, aby jak najtrafniej dostosować treści do odbiorców

Pakiet mini – 4 posty miesięcznie

Pakiet podstawowy – 8 postów miesięcznie

Pakiet plus – 12 postów miesięcznie

Wszystkie pakiety można konfigurować w zależności od potrzeb. Posiadasz wykupiony pakiet plus, ale w tym miesiącu chcesz, abyśmy dodali 14 postów? Po prostu skontaktuj się z nami, wszystko ustalimy i dopniemy na guzik.

Reklama na Twitterze

Oferujemy zarówno podstawowe prowadzenie Twittera firmowego, jak i promowanie go za pomocą reklam. Istnieje możliwość efektywnego reklamowania konkretnego postu, czy produktu. Nie musisz jednak od tego zaczynać. Jeśli stwierdzisz, że chcesz, abyśmy utworzyli dla Ciebie kampanię reklamową, będzie to traktowane osobno – jako dodatkowa usługa. Dzięki temu rozwiązaniu zoptymalizujesz koszty wydane na prowadzenie Twittera.

Wszystkie szczegóły ustalimy na spotkaniu, dostosujemy pakiet, aby był w pełni funkcjonalny i szyty na miarę dla Twojej firmy. Nasza agencja multimedialna działa na terenie Śląska, jednakże nie zamykamy się na pozostałe województwa. Dzięki spotkaniom online podejmiemy współpracę z firmami z całej Polski.