Prowadzenie Fanpage na Facebook’u

Prowadzenie Facebook’a – rozwiń swój Fanpage

Aktywny Fanpage firmowy na Facebook’u to sprawdzony i efektowny sposób na rozwój swojej działalności. Prowadzenie Facebook’a jest ważne, gdyż większość potencjalnych klientów bez problemu surfuje w Internecie wyszukując i porównując różne oferty.

  • założymy Twój Fanpage lub zaktualizujemy już istniejący
  • wprowadzimy szczegółowe informacje i ofertę firmy
  • zaktualizujemy zdjęcie w tle, jeśli będzie taka potrzeba również avatar
  • zaproponujemy pakiet działań, który najlepiej sprawdzi się w przypadku Twojej działalności
  • stworzymy kreatywne posty, angażujące fanów do „lajkowania”, udostępniania i polecania profilu firmy swoim znajomym
  • przeanalizujemy grupę docelową, aby jak najtrafniej dostosować treści do odbiorców

Pakiet mini – 4 posty miesięcznie

Pakiet podstawowy – 8 postów miesięcznie

Pakiet plus – 12 postów miesięcznie

Wszystkie pakiety można konfigurować w zależności od potrzeb. Posiadasz wykupiony pakiet podstawowy, ale w tym miesiącu chcesz, abyśmy dodali 10 postów? Po prostu skontaktuj się z nami, wszystko ustalimy bez większych problemów.

Reklama na Facebooku

Oferujemy zarówno podstawowe prowadzenie Facebooka firmowego, jak i promowanie go za pomocą reklam. Istnieje możliwość efektywnego reklamowania postu, czy Fanpage’a. Nie musisz jednak od tego zaczynać. Jeśli stwierdzisz, że chcesz, abyśmy utworzyli dla Ciebie kampanię reklamową, będzie to traktowane osobno – jako dodatkowa usługa. Dzięki temu rozwiązaniu zoptymalizujesz koszty wydane na prowadzenie Facebooka.

Wszystkie szczegóły ustalimy na spotkaniu, dostosujemy pakiet, aby był w pełni funkcjonalny i szyty na miarę dla Twojej firmy. Nasza agencja multimedialna działa na terenie Śląska, jednakże nie zamykamy się na pozostałe województwa. Dzięki spotkaniom online podejmiemy współpracę z firmami z całej Polski.