Anette Studio – Agencja Multimedialna

Kompleksowa agencja reklamowa

Witaj, nazywam się Aneta Kurzeja i jestem sprawcą tego zamieszania. Od lat interesuję się reklamą i rozwojem firm, tworzę strony internetowe, kreatywne posty na Facebook’u i reklamy, które przyciągają uwagę. Pochodzę z Piekar Śląskich, jednak dzięki epoce Internetu jestem w stanie załatwić z klientem wszelkie formalności w zupełności online.

Jestem osobą, która własny rozwój stawia zawsze na pierwszym miejscu, dlatego regularnie kończę nowe kursy, zdobywam certyfikaty, czytam i dociekam, żeby być zawsze na bieżąco. Jeśli pojawia się nowinka, z którą nie miałam do czynienia proces dociekania zaczynam od początku. Poza działalnością w Anette Studio jestem instruktorem tańca w największej szkole tańca z tradycjami na Śląsku – Śląska Szkoła Tańca Dariusz Kurzeja, stawiam na zdrowy tryb życia.

Aneta Kurzeja

  • Google Internetowe Rewolucje – Podstawy marketingu internetowego
  • ECDL Profile – Grafika menedżerska i prezentacyjna, przetwarzanie tekstów
  • SEO Training – Complete SEO Training + SEO for Websites
  • Google Ads – Certyfikat Google Ads z reklamy w sieci reklamowej
  • Sędzia Skrutiner Polskiego Towarzystwa Tanecznego – obsługa techniczna turniejów i festiwali tańca, obsługa systemu do zliczania not sędziowskich
agencja reklamowa

Anette Studio – Agencja Multimedialna powstała z myślą o przedsiębiorcach i działaczach, którzy chcą postawić na rozwój swojej działalności w Internecie. Tworzę profesjonalne i bezpieczne strony internetowe, które z łatwością przedostają się na pierwsze strony Google. Prowadzę Social Media, aby pozostać w kontakcie ze stałymi klientami, zwiększyć rozpoznawalność marki i pozyskać nowych odbiorców. Prowadzę kampanie reklamowe w Google Ads, Facebook Ads, które budzą zainteresowanie i odnoszą sukcesy. A wszystko po to, abyś spokojnie mógł zająć się swoimi obowiązkami firmowymi. Zapraszam do kontaktu!